PASKUTINĖ GALIMYBĖ PRISIJUNGTI. REGISTRACIJA UŽSIDARO 00:00 VAL.

3 Savaičių Mokymų Programa su Liudu Vasiliausku:
 “RYŠIO ATSTATYMO SU TĖVAIS PASLAPTYS" 

Išlaisvinkite vidinę ir išorinę gausą savo gyvenime, įgaukite didesnio pasitikėjimo savimi, pekelkite savo savivertę, turėkite didesnę vidinę ramybę.

PLAČIAU APIE KURSĄ👇

Atskleiskite savo tikrąjį potencialą visose gyvenimo srityse atstatydami ryšį su tėvais!

36+ akademinių valandų praktiniai/teoriniai mokymai, kuri padės atstatyti ryšį su tėvais, netgi jeigu jų nėra jau čia.

ŽMONĖS, KURIE PAKEITĖ SAVO GYVENIMĄ...

AR ŽINOJOTE, KAD JŪSŲ FINANSAI, SANTYKIAI, KARJEROS SĖKMĖ, SVEIKATA STIPRIAI SUSIJĘ NUO ESAMO SANTYKIO SU TĖVAIS?

Bandote save realizuoti veikloje, bet viduje jaučiate vidinį nerimą ir nepasitikėjimą? Daug metų tobulėjate, bet nuolatos jaučiates lyg užburtame rate, kur nuolatos pasikartoja tos pačios situacijos? 

  Dirbate daug ir sąžiningai, bet finansinė padėtis vis nedžiugina, nuolatinis nestabilumas ir galvos skausmas iš kur gauti pinigų? Rūpinates savo sveikata, bent mintys ir emocijos nuolatos išsiurbia visą jūsų energiją.

Nustebinsiu jus galbūt... Bet šių jausmų ir situacijų šaknys slypi santykyje su jūsų tėvais..

Atsimenu save, kai man turėjau prastesnį ryšį su tėvais. Sunkiai gebėdavau už kažką padėkoti ir visą laiką skęsdavau mintyse. Proto pervargimas yra baisiau už kūno nuovargį, nes pervargus protui jaučiausi pervargęs dar neatsikėlęs iš lovos. 

Norėdavosi kraštutinumų, jausdavau stiprias emocijas ir lengvai užsiplieksdavau, o vėliau pasinerdavau į liūdesį ir nusivylimą. Visa tai pridengdavau "viskas gerai" žodžiais ir nematomai buvau perfekcionistas.

 Šis kursas yra viena iš mano realizacijų, kitos yra dainavimas, kelionės, knygos rašymas, pagalba sau ir žmonėms kasdiena.


Todel daugelio žmonių prašymu bei savo įkvėpimu sukūriau transformacinę mokymų programą, kurioje išties tiesiog dalinuosi savo patirtimi ir suteikiu tas pačias ir dar labiau patobulintas instrukcijas, kuriomis naudojuosi pats. 

APIE MOKYMŲ PROGRAMĄ:

Dažniausiai žmonės ieško pagalbos, kai pasiekia lūžio tašką - įvyksta krizė ar kažkoks sunkus gyvenimo įvykis. Bet jiems labai retai šauna į galvą, kad jie tiesiog kartoja savo giminės modelius. Atrodytu paprastas dalykas, bet kai reikia prie tų jausmų liestis - tai stipru lyg gultis ant operacino stalo. Taip buvo ir man, kol neradau, kaip prie to prieiti tinkamai. Būdas būtinai turi būti paprastas.

Juk visi turim tėvus ir visiems įdomu, kaip gi galima būtų geriau sutarti, sugyventi, galu gale nudžiunginti ir tiesiog nuostabiai jaustis, jaučiant begalinį dėkingumą tėvams už tai, kad esame gyvi. Daug daugiau - perduoti šį džiaugsmą ir pasitikėjimą savo vaikams. Čia reikalinga patikrinta praktika, kurią ir norime jums pristatyti.
 
Kviečiame jungtis į išsamų 14 užsiėmimų kursą, kurių metu apjungsime indėnų protėvių praktiką ir teoriją bei pritaikysime jūsų gyvenimui, kaip jau tai padarė šimtai kitų.

Kurso trukmė - 45+ akademinės valandos. Šis kursas yra profesionaliai nufilmuotas ir jį galite žiūrėti Jums patogiu metu. Įsigiję kursą būsite prijungti prie uždaros grupės, kur galėsite užduoti klausimus bei dalyvauti klausimų-atsakymų sesijose.

MOKYMŲ PROGRAMA SKIRTA ŽMONĖMS:

 • Žmonėms, kurie nori perreiti į kitą savo gyvenimo kokybės lygmenį;
 • Žmonėms, kurie nori atstatyti ryšį su savo tėvais (gali jų nebūti šalia ar gyvų tarpe);
 • Žmonėms, kurie nori pritraukti finansinę, laimės ir ramybės gausą;
 • Žmonėms, kurie nori savo kasdienybėje gyventi be nerimo ir nesaugumo jausmo;
 • Žmonėms, kurie nori pakelti savo savivertės ir pasitikėjimo savimi būseną;
 • Žmonėms, kurie nori atsisakyti nuolatinio bėgimo nuo savęs;
 • Žmonėms, kurie nori jausti emocinį palengvėjimą ir stabilumą;
 • Žmonėms, kurie nori atsikratyti nemigos naktų ir košmarų;
 • Žmonėms, kurie nori atsikratyti pavydo jausmo savo partneriu ir jausti didesnę ramybę savo viduje;
 • Žmonėms, kurie nori sukurti savo vaikams saugesnį ir ramesnį psichologiškai gyvenimą vaikystėje. 
 • Žmonėms, kurie nori padėti savo antrąjai pusei, net jeigu jis/ji tuo nesidomi.

MOKYMŲ PROGRAMOS TURINYS:

1 pamoka - Ryšys su tėčiu. Lūkesčiai ir tikėjimasis. Pinigų energija + namų darbai.

2 pamoka - Jausmų išreiškimo - gyva transformacijos sesija. Jausmai turi sprogti + namų darbai.

3 pamoka - Pasikabinimas dvasingume, neturėjimas ryšio su tėčiu. Prisifantazavimas + namų darbai.

4 pamoka - Pyktis, atleidimas, perfekcionizmas santykyje su tėvais + namų darbai.

5 pamoka - 5 Dažniausiai daromos klaidos procese su tėvais. Gyva sesija + namų darbai.

6 pamoka - Ryšys su mama. Kaltinimai; visa gyvenimą nepasitikiu savimi + namų darbai.

7 pamoka - Pagilinta jausmų transformacija, praktiškos praktikos + namų darbai.

8 pamoka - Proto pauzė, valios jėgos atstatymas, gailestis. Gyva sesija + namų darbai.

9 pamoka - Savų ribų išmanymas - ką daryti, jeigu jie tuo nesidomi? Gairės, kaip tęsti procesus praktiškai + namų darbai.

MOKYMŲ PROGRAMOS PRIVALUMAI:

 • Daugiau nei 45 ak. valandos praktinės ir teorinės informacijos vaizdo įrašų formatu, kurios padės atstatyti ryšį su savo tėvais ir taip galėsite pakiltį į kitą gyvenimo lygmenį santykiuose, sveikatoje, vidinėje ramybėje ir gausoje.
 • Namų darbai po kiekvienos pamokos, kurie padės geriau įsisavinti esamą medžiagą vaizdo formatu, tai duos jums aiškumą ką tiksliai daryti, kad jūsų ryšys su tėvais atsistatytų.
 • Klausimų atsakymų sesijos jūsų rūpimiems klausimams, kad galėtumėte gauti atsakymus į dar jūsų neatsakytus klausimus mokymų metu.
 • 1 kartą į mėnesį palaikomosios sesijos su Liudu Vasiliausku uždaroje Facebook grupėje, nes įsisavinimas ir praktika gyvenime vyksta lėtai, santykių nepagreitinsi. Tai padės padaryti gilesnį pokytį mokymų metu ir jūs giliau atstatysite ryšį su savo tėvais ir mėgausitės savimi ir jais.
 • Uždara VIP Facebook dalyvių grupė, kuri suteiks galimybė būti tarp bendraminčių, kurie prireikus galės jums suteikti palaikymą ir ramybę.
 • Asmeninė pagalba iš Liudo Vasiliausko, Liudas atsakys individualiai komentaruose į jūsų klausimą, taip bus galima pagilinti jūsų situaciją ir rasti sprendimus ją lengvai paleisti.

APIE LIUDĄ VASILIAUSKĄ

Liudas Vasiliauskas - 15 metų šioje mylimoje veikloje, padėjęs tūkstančiams žmonių atstatant pasitikėjimą savimi, patirti emocinį palengvėjimą. "Asmeninės laisvės kursų", bei "Myliu save" programų bei retreatų kūrėjas ir vedėjas su dideliu pasisekimu. Žmogus į lietuvą atvežęs paleidimų praktiką, bei pirmasis EFT (emocional freedom technique) pagal AAMET praktikas lietuvoje.

Tobulinęs savo gebėjimus lyderiaujančiuose retreatuose Europoje, JAV (release technique), Indijoje (AOL, Oneness university), taip pat daugartinis mistinių kelionių į pietų ameriką rengėjas, giliai įsigilinęs į Šipibo genties bei Andų praktiką (ryšio atstatymo su tėvais) tradicijas ir praktiką. 

Kaip sako Liudas: “Svarbiausia yra mylėti save ir raktas tam yra dėkingumas sau, dėkingumas sau už visas jau nugyventas sunkias akimirkas ir jų transformavimas į įkvėpimą gyventi gražiai ir laimingai.

Pradėjęs nuo nieko neturinčio ką prarasti, ambicingo jaunuolio, būdamas 23 metų įpuoliau į pinigų uždirbinėjimo mašiną, kurioje greitai perdegiau ir teko ieškoti greito būdo keistis, nes buvo labai negera. 

Nors ir uždirbdavau virš po 30 000 litų, turėjau daug draugų, naujus automobilius ir visus blizgučius, jaučiausi dugne, kaip niekados. Nusprendžiau duoti šansą savo vidiniam pasauliui ir nuo to laiko esu visai kitas žmogus.

Po daug metų sutikau žmones, kurių taip laukiau savo gyvenime - kurie parodė, kaip praktiškai atsatyti ryšius su savimi ir pasauliu, o svarbiausia - su tėvais. Kas man teikia ramybę, meilę sau ir lengva laimės skonį, polėkį ir daug daugiau... Visa šia praktika nekantrauju pasidalinti su visais, kurie to nori.”
"Sunku žodžiais apibūdinti tai, ką suteikė Liudas, jo mokymai ir meditacijos. Patyriau gilius potyrius ir tai atnešė geresnį pasaulio suvokimą. O kartu ir ramybę, džiaugsmą, balansą bei kitą gėri."

Tomas Bagdonavičius - Milijonierius, rašytojas, mokytojas, medikas
"Susitikimas su Liudu man davė patvirtinimą, kad galima gyventi atsipalaidavus ir tuo pačiu nuveikti didžiulius darbus mūsų visų labui. Liudas visad spinduliuoja optimizmu, trykšta humoro jausmu ir tuo pačiu savo atvira širdimi jaučia, supranta, atliepia. Dėkoju Tau už tai ką Tu darai, už Tavo šilumą ir Meilę gyvenimui."

Aistė Jonauskienė - Gyvenimą mylinti moteris, dėkingumo akademijos įkūrėja
"Pas Liudą patyriau tai, ko žodžiais apsakyti neįmanoma. Tai didžiausia gyvenimo dovana sau pačiam. Linkiu tai patirti kiekvienam 😉"

Žilvinas Butkevičius - Verslininkas, įkvepėjas, finansinio raštingumo mokytojas

PRISIJUNKITE PRIE MOKYMŲ PROGRAMOS DABAR IR PAKEISKITE SAVO GYVENIME SANTYKIUS, SVEIKATĄ, VIDINĘ RAMYBĘ IR GAUSĄ ATSTATĘ RYŠĮ SU TĖVAIS!

PASKUTINĖ GALIMYBĖ PRISIJUNGTI. REGISTRACIJA UŽSIDARO 00:00 VAL.

LIKO 1 VIETA UŽ MAŽESNĘ KAINĄ! 
225 EUR VIETOJE 333EUR

Kontaktinė informacija:
Pilnas vardas:
El.paštas
Tel. Numeris
Kreditinės kortelės Nr. (16 skaitmenų)
CVC kodas: (3 skaitm.)
Expiry Month:
Expiry Year:
Produktas Kaina
225 Eurai
115 Eur x 2 kartus

Jei norite apmokėti bankiniu pavedimu, padarykite pavedimą žemiau esančiais rekvizitais. Padarę pavedimą, atsiųskite pavedimo kopiją adresu: info@laimingi.lt

Gavėjas: Liudas Vasiliauskas
Sąskaita: LT024010042400438006
Paskirtis: Ryšio atstatymo su tėvais paslaptys (kursas)

ĮSIGIJĘ KURSĄ GAUSITE:

 • Daugiau nei 30 valandų praktinės ir teorinės informacijos vaizdo įrašų formatu;
 • Namų darbai po kiekvienos pamokos gilesniam pokyčiui;
 • Klausimų atsakymų sesijos jūsų rūpimiems klausimams;
 • 1 kartą į savaitę palaikomosios sesijos su Liudu Vasiliausku uždaroje Facebook grupėje;
 • Uždara Facebook dalyvių grupė.
 • Asmeninė pagalba iš Liudo Vasiliausko.

Jeigu turite klausimų parašykite man asmeniškai į el. paštą: info@laimingi.lt

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Ar galėsiu stebėti pamokas iš karto įsigijęs kursą? - Taip galėsite iš karto žiūrėti pamokas ir taip pat kiekvieną savaitę galėsite prisijungti prie klausimų/atsakymų sesijų gyvai.

2. Kiek turėsiu prieigą prie šių mokymų medžiagos? - Neribotą laiką galėsite būti uždaroje Facebook dalyvių grupėje ir mokytis.

3. Ar galiu mokėti per du kartus? Taip, galite.

Liudas Vasiliauskas | Saulės Auksas | Laimingi.lt
Powered By ClickFunnels.com