Laimingi.lt

Auksinio plūgo sindromas

Taigi, Jūs turite prisipirkę šūsnį knygų... Esate užsivedęs „sėkmės žurnalą“, net su nuotraukomis... Pilnas kietas diskas „prisipūstas“ iš interneto... Biblioteka, kurią ketinate skolintis iš draugo laukia Jūsų... BET niekaip nesusitvarkote su savo gyvenimo situacijomis ir tik PLANUOJATE viską išspręsti. Tokiu atveju, aš sakau, kad Jūs turite „auksinio plūgo sindromą“.

„Tiuninguotas“ traktorius
Įsivaizduokite ūkininką, kuris užsiima žemės ūkio technikos „tiuningu“. Jis „užtamsina“ traktoriui langus, ratus ištepa tepalu, kad blizgėtų. Nupoliruoja kombainą, paauksuoja plūgą... Po viso to, jis BIJO važiuoti į laukus, nes darbuose viskas apeis purvais ir tas grožis ten nepasiteisins. Baikite galvoti, kad Jums reikia:

  • Perskaityti visas knygas
  • Peržiūrėti visus video
  • Sutikti Guru
  • Sulaukti metų pabaigos
  • Gauti stažą
  • Įgyti patirties „prastai apmokamoj vietoje“


Knygų skaitymas – žalingas įprotis
Imkitės pagaliau ko nors. Plūgas yra skirtas arti, o kai jis yra dirbamas, jis blizga ir gražiai atrodo…! Jeigu dabar dar tik esate teoretikas, tai turiu blogą naujieną: iliuzijų namelis grius. Remdamiesi patirtimi gausite naujų ir tikrų dalykų. Knygų skaitymas yra geras įprotis, bet jei skaitote tik dėl to, kad nenorite veikti, tada knygų skaitymas tampa žalingu įpročiu. Jūs tikrai neprivalote išmanyti visko, tiesiog darykite.

Liudas Vasiliauskas,
www.laimingi.lt - Jūsų vidinių paieškų pabaiga

***Ar jau lankėtės asmeninės laisvės kursuose? – Registruokitės naujoms grupėms Gegužės mėnesiui.

***Atsiliepimas po pirmo užsiėmimo***
„Emocinė būklė pakilo... draugas atėjo (buvom susitarę lėkt slidinėt) ... tai sakė, kas tau yra?.. Man juokinga pasidarė, tai daug klausinėjo.. Sako: gal tu kokių narkotikų apsirijęs?“
Vytautas