Laimingi.lt

Pasitikėjimas savimi I

Man, visą gyvenimą neturėjusiam pasitikėjimo savimi, jo atradimas, buvo didžiulis įvykis. Aš turėjau tikėjimą, bet ne pasitikėjimą savimi. Atkreipkite dėmesį į žodį atradimas, aš jį parinkau labai tikslingai, nes tai NEbuvo kažkas, kas buvo lyg „įmontuota“, išrasta ar naujai sukurta. Tai buvo atrasta, pasitikėjimas savimi yra visada kartu su kiekvienu ir kaip rodo mano asmeninė praktika, kelias iki jo nėra tolimas. Kiekvienas žmogus pasitiki savimi, tik kai kurie apsimeta, kad ne. Pasitikėjimas savimi nėra priklausomas nuo lyties, amžiaus, išsilavinimo ar dar ko nors.

Teorija yra paprasta – kiekvienas žmogus yra pasitikintis savimi, įdomus, laisvas, charizmatiškas, juokingas ir t.t., bet jis sau padarė šį „žaidimą“ sunkų. Jis prisigalvojo tam priešingų minčių ir jomis patikėjo. Pvz. taip, taip... kurgi ne, būtum tu mano kailyje, pažiūrėčiau... Aš ne tu...

Dabar susikaupkite, svarbi informacija, man reikia Jūsų atviro mąstymo. Pasitikintis savimi, laisvas, mylintis, charizmatiškas ir panašios savybės nėra mintyse. Jos nekunkuliuoja Jūsų prote. Kalbėdamas apie protą, neturiu omenyje pilkos smegenų  masės, turiu omenyje mintis. Jos yra po juo (protu). Jos atsidengia, kai Jūs nemąstote. Pasitikėjimo savimi, charizmos, meilės neįmanoma išmąstyti. Tai yra, tai yra visuose ir mes nieko negalime šioje vietoje pakeisti (mūsų laimei).

Laukite tęsinio...

Liudas Vasiliauskas, www.laimingi.lt
Paieškų pabaiga

Skaityti Pasitikėjimas savimi II

Asmeninės laisvės kursai. Registracija čia>>>

Atsiliepimas
„AČIŪ UŽ RAKTĄ.“ - Gintautė Rukaitytė