Laimingi.lt

Nuoširdumas

Ar pakankamai nuoširdu? Kaip man atsibosta rašyti kvietimus į asmeninės laisvės kursus ir meditacijų sodybą. Baikit laužytis, tiesiog atvažiuokit. Maža, jauki grupelė laukia. :) Čia. Ir dar – nepamiršk neperskaityti atsiliepimo po straipsniu ir kvėpuoti.

Nuoširdumas

Prisimeni save, kai bendravai su žmogumi ir buvai įsimylėjęs? Kaip tada norėjosi nusimesti visas kaukes ir tiesiog leisti sau būti tuo, kuo esi. Būti silpnas, pažeidžiamas ir nuogas, be kaukių, ir ten jausti savo stiprumą. Tiesiog taip, kaip yra. Sakyti viską, ką manai, ir leisti sau girdėti iš jo ar jos tą patį – viską, nuoširdžiai.

Tarytum atvira „dūšia“ viskuo dalytis ir nebijoti tarnauti ar būti lepinamam. Būti drąsiam duoti ir nebijoti būti pažemintam. Tas didžiulis kilnumo jausmas. „Tiek to, ką pagalvos kiti, aš tiesiog būsiu tas, kas esu, kaip esu“. Aš išsiveršiu į viršų, tarytum ugnikalnis, ir atsiversiu visa sava širdimi – žiūrėkite į mane, aš čia – visiškoje drąsoje. Drąsoje, kuri leidžia viskam vykti, viskam būti. Aš čia tam, kad pasiduočiau gyvenimo tėkmei. Gyvenime – tekėk per mane, man tai vienas džiaugsmas, aš tam pasiduodu!

Tai yra laisvė. Tai yra spontaniškumas. Tai yra tu. Tai tavo užduotis. Tu į tą judi, nes nori save išreikšti, nes antraip tu nesi tu, o tai yra skausmas. Gyvenimas visada laukia, starto linija jau dabar. Trys, du, vienas, pokšt!

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt – paieškų pabaiga

Atsiliepimas.„Labai smagu, kad labai sumažėjo baimė kalbėti prieš auditoriją (tik kartais jausdavau lengvą jauduliuką), nerūpi ką kiti apie mane galvoja, ar aš jiems patinku. Kai geras!!! :)))) Ir dar suvokiau, na kažkaip taip aiškiai aiškiai pajaučiau/pamačiau savo ribas, kad tiesiog pati sau užsidėjau jas ir taip pat sėkmingai galiu jas pastumti, praplėsti, numesti...“

„Atsiskaitinėjau vieną darbą univere, buvo baisu. Ruošiausi, davinėjau meilę ir gavau pritarimą :D Ir gavau pagyrų :) Kitiems atrodė, kad visai nesijaudinau pristatinėdama, o dėstytojai uždėjo didelį pliusą už išsamius paaiškinimus :)“