Laimingi.lt

Harmonija ir pilnatvė III

Verta. Asmeninės laisvės kursai spalį Vilniuje ir Kaune sparčiai pildosi, liko po keletą vietų. Jums panorėjus – čia.
Meditacijų sodybos rekordai. Trys savaitės – 30 registracijų, o dar beveik trys mėnesiai iki jos pačios. Nusimato galingas renginys. Čiupkit progą. Registruokitės čia.

Harmonija ir gyvenimo pilnatvė III

Praeituose straipsniuose „Harmonija ir gyvenimo pilnatvė I-II“ pakalbėjome apie harmoniją ir dėsnius. Pamatėme, kad viskas, nors ir kaip gražiai ar baisiai gyvenime atrodytų, yra reguliuojama dėsnių, kurių visuma ir „namai“ yra harmonija. Tam, kad tai matyti vis aiškiau, reikia nuolatos valyti savo protą, antraip nesugebame užčiuopti dėsnių buvimo, esmės ir gyvename chaose – atsukę skydą gyvenimui.

Harmonija nėra joks sudėtingas dalykas ar kokia mistika, nes tai esate Jūs patys! Pabandykime pamatyti kodėl.

Jeigu atidžiai įsiklausytumėte į mūsų kasdieninę kalbą, tai išvystumėte, kad faktiškai visose situacijose, kuriose žmogus jaučiasi negerai yra daroma prielaida, kad jis yra laimingas iš prigimties. Žmonės sako: „Kas atsitiko, kad jautiesi blogai?“, „Dėl ko esi susirūpinęs?“, „Ko tau trūksta iki laimės?“ ir pan. Visi šie klausimai daro prielaidą, kurią mes visi natūraliai jaučiame, t. y., jeigu nebūtų bėdų ¬- tai jaustumėmės puikiai. Esame laimingi, jeigu tik nėra neramumų galvoje. Pašalink neramumus ir tau viskas iškart bus gerai – esi laimingas. Natūraliai, nors ir nelabai sąmoningai, mes suvokiame, kad esame laimingi, tik kažkas trukdo.

Tą patį pamatysite visose religijose ar psichologijoje. Religijos skelbia: „Būk tyras!”. Būsi tyras – nesusiteršęs ir natūralus, koks ir esi, ir tai bus tavo nuostabiausias buvimas. Štai, ką skelbia visos pasaulio religijos: „Būk švarus nuo klystkelių”. Tą patį mini ir psichologai: „Išnarpliok savo bėdas ir viskas bus gerai”. Argi tai nėra paprasta?

Taigi mums, kad jaustis gerai, reikia ATŠOKTI NUO MINČIŲ IR NEBEDARYTI NIEKO (minčių ir jausmų lygyje). Baigiasi mąstymas apie bėdas – baigiasi problemos. „Nedarydamas“ tu grįžti į natūralų stovį, kuris ir yra tavasis tyrumas, švara, grožis ir meilė sau bei aplinkai. O kai tik pradedi mąstyti – prasideda problemos. Pastebėkite savo mintis ir pamatysite, jog jos, beveik visos, daugiau ar mažiau sukasi apie bėdas. Tik viena kita reikalinga organizaciniams klausimams ir, žinoma, jos yra tam reikalingos.

Viskas vėl susiveda į tai, kad reikia išmokti grįžti į save užtildant protą, o tam tarnauja vidinio valymo praktikos. Viso labo tiek. Jūs tai esate, išdrįskite tik grįžti.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt – paieškų pabaiga!

Būtinai užsuk į kursus ar sodybą!

Atsiliepimas. "Labas, norėjau labai padėkoti už viską. Praėjo dar tik 3 dienos kaip stipriai užsiimu, bet taip gerai dar gyvenime nesijaučiau... :)". E.L.