Laimingi.lt

Formų žaismas II

Įvairovės. „Esu tarsi prijungtas prie "Red Bull'io" lašelinės. Tiesiog non-stop'u darau viską, kam padaryti anksčiau reikėdavo gero spyrio į užpakalį.“ Asmeninės laisvės kursai ir meditacijų sodyba laukia tik Jūsų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)!

Formų žaismas II

Protas pritraukia tai, ko jis yra prisigėręs. Į ką Jūs jį pamerkėte – apie tai mąstote, ir tai artėja. Pamatę žavų žmogų ir vidumi pajutę aistrą, gaminate dar daugiau aistros. Jausdami meilę, auginate ją. Galvodami apie tai, jog esate saugūs, gaunate saugumą ir jaukinatės jo dar daugiau. Lyg viskas ir aišku! Mušeika galvoja apie... ir mušasi, ir mušasi. Romantikas puošiasi ir repetuoja eilėraščius ir gauna tai, ką pritraukia – romantiką. Turtuolis galvoja apie pinigus ir pritraukia juos.

Atrodo paprasta, bet ne visada išeina. Viena mažytė klaidelė yra manyti, jog norai pildosi. Skaudu sakyti, bet nė vienas noras neišsipildo. Išsipildo mintys, bet ne norai. Noras, tas mažas ar didelis nepasitenkinimo, trūkumo jausmas lieka. Išsipildymas jį laikinai pritildo, ir tada atrodo, jog noras išsipildė, bet vėliau jis išnyra dar stipriau. Kažkas panašaus vyksta, kai panardini kamuolį po vandeniu – jis vėliau stipriai šoka į viršų. Noras yra trūkumo jausmas, kuris, minčiai išsipildžius, nepasišalina ir tik trukdo pasiekti tikslą, nes kuria (vizualizuoja) trūkumą.

Jeigu galime būti be vieno ar kelėto norų, tai akivaizdu, jog galime būti visiškai be trūkumo jausmo – be jokio noro. Įsivaizduokite save be norų ir, kai tai darote, pabandykite surasti savyje bent vieną ribą! Drįstu sakyti, jog nerasite – Jūs beribis. Nėra norų – nėra ribų. Nėra ribų – nėra trūkumų, o tai reiškia, jog viskas yra Jūsų ir viskas Jums prieinama. Belieka susivokti.

Kokia Jūsų proto forma?
Ką pritraukiate Jūs?

Nori išmėgint? Medituok.

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt – paieškų pabaiga

Patiko? Pasidalink su kitais.