Laimingi.lt

Formų žaismas I

Įvairovės. „Taip smagu, kad prieš kokias geras dvi savaites aš tik norėjau ko nors norėti, o dabar tikslų knygelės puslapiai vienas po kito pildosi kaip iš pypkės!“ Asmeninės laisvės kursai ir meditacijų sodyba laukia tik Jūsų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda).

Formų žaismas I

Kodėl mums taip patinka viską stebėti, klausytis ar kitaip mėgautis pasauliu? Kodėl mes mėgstame visus tuos dalykus, kartais keistokus ar net žiaurius?

Slapta „narkomanija“, kuria mes užsiimam, yra proto „pamerkimas“ į įvairiausius dalykus. Protas yra lyg baltas patalas, kuris nusidažo ta spalva, į kurią ją pamerkei. Lyg vanduo, kuris virsta ta forma, į kurią vandenį supylei. Jis prisigeria to, į kur jis yra nukreipiamas, susilieja, ir tada mes galime patirti tikrų įdomybių.

Žmonės labai mėgsta muziką. Jie klausosi jos, ir protas, lyg beformis chameleonas, virsta muzikos forma, o mes patiriame žodžiais nenupasakojamą malonumą. Kiek daug žmonių mėgaujasi muzika. Jie gali tiesiog į ją susikoncentruoti, ten šokti, nejausdami kūno, ir užsimerkę ištirpti, nes protas susilieja su kažkuo visiškai nežemišku.

Išvystame gražų vaizdą (pvz. kalnus ar nuostabų šokį, erotinę sceną), protas virsta „tuo“, ir mes patiriame nenusakomybę. Įsijaučiame į kalnų ramybę ir atsipalaiduojame, jaučiame šokio ritmą ar įsivaizduojame glamones ir panyrame į jas. Tai užburia, užhipnotizuoja, ir mes tuo mėgaujamės. Pamatome lygų ežero paviršių, ir protas, prisiėmęs tą formą, kaip mat nurimsta.

Žiūrėkite, kur „dedate“ savo protą, nes jis pavirs „tuo“, o Jūs su kartu su juo. Stebėkite, kad jis būtų palankioje kryptyje (ten kur Jūsų tikslas) ir mirkykite jį tarp tinkamų žmonių, geroje informacijoje. Leiskite blogiems dalykams būti ir tiesiog praplaukti, nes jeigu kovojate su negatyvumu (rūkymu, narkomanija, ar išvis bet kuo) – protą merkiate būtent į tai ir palaikote tuos „žalingus“ dalykus, patys to nesuprasdami.

Įdomu, kas būtų, jeigu protą visiškai išvalytumėme nuo minčių – objektų?

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt – paieškų pabaiga

Patiko? Pasidalink su kitais.