Laimingi.lt

Atsiliepimai

Žemiau pateikti (po video) atsiliepimai yra perrašyti iš seminarų dalyvių atsiliepimų knygos, kurią galite pavartyti visuose laimingi.lt pristatymuose.

Meditacijų sodybos atsiliepimai


Asmeninės laisvės kursų atsiliepimai

Kokią naudą patiria žmonės meditacijų sodyboje ir po jos? Gyvi atsiliepimai išvykoje. (05:33, audio)

Kokią žinutę dalyviai perduotų sau (Jums), jeigu galėtų atsukti laiką? (01:36, audio)

Po trečio lygio ALK įgavau daugiau pasitikėjimo savimi, dingo prieš tai kamavę nerimavimai, neapsisprendimai, dabar žinau ko noriu iš gyvenimo, jaučiu vidinę ramybę. Laukiu pakartojimo.
Tadas R., 2008 11 28

Be abejonių geriausi kursai tobulinant save. Po ALK 3 lygio kursų peržengiau ribas, kurias galvojau gal tik kažkada įveiksiu. O ką galiu daugiau pasakyti, dabar turiu tikrai viską, ko reikia mano nuostabiam gyvenimui. Ačiū, Liudai!
Andrius G., Molėtai, 2008.11.29

Jau po pirmo užsiėmimo supratau, ką iš tiesų reiškia būti laimingu. Gal tik vaikystėje jaučiau tą jausmą, kai gali apie nieką negalvoti, tu tiesiog jautiesi laisvas, ramus, nors aplink vyksta tokie dalykai, kad be šių kursų nuo įtampos turbūt būtų ,,stogas nuvažiavęs”. Ačiū!
Inga, 2008 12 19

Prieš ateidamas į kursus gėdijausi to, kad čia einu. Bojojau, kad kas nors iš pažįstamų nesužinotų to. Dabar to ne tik nesigėdiju, bet ir pasakoju visiems.
Paulius Mikšys

Šie kursai, tai geriausias būdas nustoti plaktis sparnais. Jei nori tikrai išmokti skraidyti – išskleisk sparnus! EFT – geriausia pradžia! Tereikia pradėti. Ir būtinai nuosekliai dirbti, taikyti praktiškai tai, ko moko šituose kursuose. Tie nauji atradimai tikrai verti! Jie neįkainojami, dvasiškai brandinantys asmenybę. Labai ačiū! –
Aurika Bagdonavičienė, 48 metai, 2008 12 19

Dirbu su šia technika vos 2 savaites, bet jau jaučiu asmenybės pokyčius. Viskas ateityje ir kasdieniniame darbe su savimi. Užskaitau :)
A.Radvinskas, 24 metai

AČIŪ UŽ RAKTĄ. –
Gintautė Rukaitytė

Dabar dar tiksliau žinau, ko noriu iš gyvenimo. Tikslingai dirbant esu įsitikinęs,kad viską ko noriu pasieksiu. Liudo duotos technikos veikia iškart. Liudai, AČIŪ! –
Vilius Gudonis, 20 metų

Dabar žinau tiksliai kaip padaryti savo gyvenimą tokį, kokio noriu.
Arminas Mockevičius, 21m, studentas

IŠDRĮSK! :) GYVENIMAS IR TU TIKRAI YRA TO VERTAS!
Aistė

Laimė yra viduje. Liudas padėjo man tą atrasti.
Tomas Bagdonavičius

Kai žmogus blaškosi, nežino, ko nori, jam neramu ir viskas atrodo juoda – gyvenimas nebedžiugina. SOS. Tai ženklas, kad reikia pagalbos! Tuo metu žmogus sau negali padėti, jis bejėgis. Gal dėl to, kad trūksta žinių, gal dėl to, kad jau nepajėgus...Tas, kas jaučiasi vienas, tuščias ir blaškosi gyvenime. Tada atranda Liudą, jo vedamus seminarus. Tai vaistai, kuriuos Liudas duoda kiekvienam, atėjusiam į jo seminarus! Tai žmogus, kuris dalinasi savo patirtimi. Daug ko gyvenime matęs, išgyvenęs ir nuoširdžiai dalinasi ir padeda kiekvienam. Viskas, kas susiję su emocijom, harmonija, dvasiniu pasauliu, ligomis – sutvarkoma ir įgyvendinama., todėl rekomenduoju kiekvienam pasiklausyti, sudalyvauti Liudo vedamuose seminaruose, nes tai žmogus, kuris atiduoda visą save auditorijai, kiekvienam seminaro dalyviui, remiasi jis ne vien teorija, knygomis, bet daug ką pateikia iš savo patirties, išgyvenimų.
Sveikintina, kad tokių žmonių yra, kurie padeda, išklauso, pataria ir daro stebuklus, ne vien dėl to, kad mokami pinigai, o dėl to, kad žmogus tuo gyvena, jam gera padėti kiekvienam. Rekomenduoju, tikrai verta: įdomu net labai, Liudo begalinis dėmesys, rūpestis.
Edita Loibaitė 2008.12.19

Sveiki, pradėjau pirmą dalį. Ji man sekėsi sunkokai, nes viskas greit vyko, tai kadangi daug visko sužinojau ir, manau, darydamas tai, ką pasiūlė, aš pasieksiu aukštumas :) Svarbu nenuleisti rankų!!
Edgaras Timinskas

Tik čia supranti ką reiškia kokybiškai ir tikrąja ta žodžio prasme GYVENTI. Kai kas nors paklausia ,,ar esi laimingas?” turbūt imame išsisukinėti, sakyti, kad iš dalies ar beveik. O po šių kursų į tą klausimą atsakiau labai užtikrintai ir su šypsena lig ausų: ,,O taip! Dar ir kaip laiminga”. Gyvenimas per trumpas, kad žaistume smulkius žaidimėlius. Jau dabar ir čia laikas pradėti gyvenimą semti pilna sauja. Laikas tai yra brangiausia ką mes turime, brangieji :) Tad nešvaistykim jo ir GYVENKIM. Milžiniškas dėkui, Liudui. Tavo dėka, jau dabar esu vienas iš turtingiausių žmonių pasaulyje. –
Iveta Stukaitė, 2008-12-19

Nerealu! Žiūrint nuo to taško kur pradėjau, gyvenimas pasikeitė 180 laipsnių! Jaučiuosi puikiai, išvis nebevartoju alkoholio, kas kažkada atrodė neįtikėtina. Pagaliau galiu sau leisti atsipalaidavus bendrauti su žmonėmis, nesiekiant jų pritarimo. Pervertus senus užrašus, negaliu patikėti kokia buvo mano emocinė būsena. Jaučiausi nepasitikintis savimi, neapleisdavo jausmas, kad kažkas su manimi ne taip ir panašūs dalykai. Dabar man tai sukelia juoką :) Labai džiaugiuosi, kad ryžausi pradėti šią savęs pažinimo ir tobulėjimo kelionę. Dažnai dėkoju likimui, kad atradau šiuos kursus. Džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių kaip Liudas, kuris moko tokių dalykų, palaiko, pataria.
Pabūvojau ir 2 savaičių Pabėgime.Tiesiog WOW! Jaučiuosi lyg ant sparnų, atrodo, lyg nebėra minčių, o emocinė būsena tokia rami, taip labai labai “fanei”.
Šių 2-jų savaičių nekeisčiau į nieką :)
Mindaugas Šebelskis 

Panašu jog nelieka, o tiksliau nebelieka argumentų, siekiant paneigti faktą, jog ALK yra tiesiog geriausias kelias į save.
Pankauskas Julius / 2008-11-28

Fantastika! Pirmame seminare sudalyvavau maždaug prieš metus. Per šį laiką pasikeitė daugybė dalykų mano gyvenime. Tikrai žinau, kad dabar esu tiesiame kelyje į sėkmę. Po pirmo seminaro ALK jaučiausi išties puikiai, kaip man tuo metu atrodė: pasitikėjau savimi, padidėjo drąsos jausmas, geriau pradėjau sutarti su žmonėmis, pradėjo daug geriau viskas sektis.
Po antro dviejų dienų seminaro aš tarsi įgavau kitą pagreitį. Pradėjau mėgautis gyvenimu. Atrodė, viskas tiesiog super!
Na, o dabar, po 3-iojo dviejų savaičių atsiskyrimo nuo pasaulio sodyboje su nuostabiais bendraminčiais jaučiuosi puikiai, atsikračiau nereikalingų minčių, emocijų, kurios dažnai trukdo padaryti tai, ko labiausiai norim. Sėkmės visiems!
Andrius Kalinauskas 2008.11.28

Į trečio lygio ALK atvykau pilnas nerimo, įtampos, baimių. Paskutinėm dienom bijodavau žmonių troleibuse. Aplink visi buvo šalti, atšiaurūs man. Aš jiems jaučiau tą patį. Iš proto varė visai nepastebimi dalykai t.y. nežinojau dėl ko taip blogai jaučiuosi. Priežasčių ieškojau kituose žmonėse.
Dabar paskutinis vakaras. Kraunamės daiktus, nešam fotelius. Žmonės linksmi, faini, maloniai bendrauja. Pirmom dienom to juose nemačiau. Kai tvarkiausi vidų, kartu tvarkėsi ir požiūris į žmones. Supratau, kad tai kaip jautiesi priklauso tik nuo manęs, o ne nuo aplinkos. Čia išmokau tvarkytis savo vidų. Nekantrauju išlėkti į žmones ir bendrauti.-
Justas , 2008 11 28

Tai išties veikia. Svarbiausia netingėti. Nereikia sustoti pasiekus pirmų rezultatų.
Marius

„Laisvai reiškiu savo nuomonę ir nesuku galvos, ką kiti žmonės apie mane pagalvos. Elgiuosi kaip man patinka ir patinku pats sau. Lengviau susipažįstu su man svarbiais asmenimis, prie kurių anksčiau net bijojau priartėti. Apskritai, tapau tokiu žmogumi, kokiu svajojau tapti jau daug metų.“
Andrius, 21 m.

Aš esu didelis skeptikas. Skeptiškai žiūrėjau į visą tai, ką dėstė Liudas. EFT buvo kosmosas, bet skyrus laiko pasirodė, kad veikia. Ir tikrai veikia. Vienas naudingiausių patarimų – užsivesti darbo knygutę, kurioje rašai, ką darai „real time‘u“. Svarbu daryti, daryti, daryti.
Gedas, 23m.

Pradžiai aš labai abejotinai į tai žiūrėjau, dar net po pirmo užsiėmimo manyje virė didelės prieštaringos emocijos. Po savaitės įtempto darbo pajaučiau, kad įvyko emocinis lūžis. Svarbiausia dirbti, dirbti, dirbti. Aš asmeniškai šiais kursais tai labai patenkintas.
Darius, 37m.

Palyginus tai koks atėjau ir koks išėjau – skirtumas didžiulis. Liudas parodė kelią, kryptį, už kurią labai ačiū. Kuo toliau, tuo viskas vyksta į gerąją pusę. Tampu vis laimingesnis ir sėkmingesnis, ko prieš tai net įsivaizduoti negalėjau. AČIŪ.
Mindaugas, 2008.07.02

Prieš ateidamas į šiuos Liudo kursus turėjau tikrai daug baimių, kompleksų ir nepasitikėjimo savimi. Per šį mėnesį manyje viskas pradėjo labai keistis į gerąją pusę. Pradėjau laisviau bendrauti su žmonėmis ir merginomis. Norint pasiekti gerų rezultatų reikės labai daug ir disciplinuotai dirbti, bet rezultatai tikrai atperka viską. Liudas mane įstatė į geras vėžes tobulėjimo ir savęs pažinimo link. Ačiū.
Saulius

Visos mūsų problemos atsiranda arba iš nežinojimo, kas mes esame, arba iš užmiršimo to, kas mes esame. Šie kursai duoda technikas, kaip dirbti su savo problemom, ir kai jas sutvarkai, atsiranda galimybė išvysti savo tikrąjį Aš.
Algirdas

Man labai patiko šie kursai. Mane tai privertė susimąstyti, ko aš noriu iš gyvenimo, kaip ta galiu pasiekti ir ką pasiekčiau, jeigu eičiau tuo pačiu keliu.
Dabar matau kelius kuriais galiu eiti ir pasiekti tai, ko noriu.
Jolanta

Asmeninės laisvės kursai yra tai, ko man reikėjo, tai yra tai, ko reikia kiekvienam ar kiekvienai vaikščiojančiai žemėje. Džiaugiuosi atradęs šiuos kursus. Geri darbai grįžta, lauk Liudai!
Sėkmės ir AČIŪ

Gyvenimas per daug trumpas, kad būtų galima praleisti tas nuostabias progas ir galimybes, kurias jis mums suteikia.
Liudo vedami seminarai yra vieni iš tų, kuriuos privalai aplankyti, nes priešingu atveju būsi praleidęs nuostabią galimybę tapti dar geresnis ir žengti dar vieną žingsnį link tikrosios laimės šaltinio...
Tomas

Ką man davė šie kursai?
Gilesnį savo minčių ir emocijų suvokimą. Suvokimas savo veiksmų ir santykių su pasauliu. Paprastesnį požiūrį į save ir gyvenimą.
Jonas, 22

Kiekvienas privalo pažinti save, Liudas tai paverčia ne sunkiu darbu, o įdomiu žaidimu, gyvenimo tikslu.
Aidas

Liudas padeda žmonėms tobulėti. Tai tikrai veikia. Verta ateiti. Geriausias metas yra dabar.
Antantas

Asmeninės laisvės kursai tiesiog davė būdus, kuriais galima nesunkiai (arba kiek sunkiau – priklauso nuo problemos gilumo) išspręsti tai, kas nori – nenori vis užspaudžia ir neleidžia gyvenimui plaukti. Bent pradžioje visgi reikia panaudoti valią tam, kas padarytum tai, ką išmokai. Ir kai padarai tiesiog išsprendi. Todėl linkiu visiems bandyti – ir tai pavyks, jei tik nuspręsit. Žodžiu rekomenduoju tiems, kas nusiteikia dirbti ir save keisti.
Darius

Kartais jausmas lyg filme „Matrica“. Nors maniau esantis plataus mąstymo, tai toli gražu iki to, kaip žiūriu į gyvenimą, aplinką dabar. Dabar daug lengviau.
Kęstas, 23

Žmogus turėtų pažinoti save, savo vidų ir siekti harmonijos. Gal čia ir rasi kažkokią harmoniją, supratimą apie save. Tad visu greičiu pirmyn!
Renaldas

Jei Tau atrodo, kad viską ir pats žinai, jauti kad „žinai“, tiki, kad „gali“, bet... vis tiek „neturi“, „negali“, „nežinai“ – ateik dėl savęs paties. Jei sugebėsi atsipalaiduoti, tikrai gausi „tai“, ką gavau ir patyriau aš. Dabar aš „žinau“. Ačiū Liudui.
Marina, 29, 2008

Šie kursai beprotiškai fantastiškai geri. Baimės jausmas dingo. Atsirado pasitikėjimas savimi. Gyvenimas nušvito skaisčiomis spalvomis. Tai išties verta išbandyti, padeda 100%.
Sandra, 2008 m. spalis

Sau ir kitiems mes linkime būti laimingiems. Dabar turime receptą. Belieka juo pasinaudoti.
Deimantė, 2008 m. spalis

Mano nuomone šitie kursai padeda atskleisti žmogui savo galimybes ir panaikinti įvairias esamas ir įsivaizduojamas baimes. Linkiu kiekvienam būti laisvu ir savo laimės kalviu. Ačiū Liudui už parodytą kelią pokyčiam.
Dainius

Tiesiog nuo šito reikia pradėti :) Išgirdęs žodį „laimingas“ pagalvoju apie save. Nesigailiu, kad to anksčiau neišmokau, bet dabar esu laimingas. Pabandykit – tai veikia.
Marius, 2008.10.14, Vilnius

Šaunus būdas atrasti ramybę ir užtikrintumą, tereikia dirbti daug. Sportininkai irgi patiria daug nesėkmių, tačiau kartojimas ir pastangos duoda stulbinamų rezultatų. Čia panaikinau daugybę blogybių ir toliau jas naikinu. Pvz. mikčiojimas
Remigijus

Po šių kursų jaučiuosi puikiai ir visi mano išsikelti tikslai mane žiauriai veža!!!
Sigitas “NTinvesticijų grupė“, 2008.10.14

Po šių kursų visiškai pasikeičiau, tapau kitokiu žmogumi. Į pasaulį žiūriu kitaip.
Gytis Labašauskas

„Busiu atviras - iš šių kursų tikėjausi mažiausiai, ko galėjau tikėtis. Tiesiog iš smalsumo į juos investavau. Bet... tai tapo iki šiol geriausi mano lankyti kursai, kuomet gauni ne žuvį, o meškeres. Ir įvairiausiausias - nuo spiningo iki meškerytes stintoms, nuo teleskopines iki elektros įrenginio, jei kils noras brokonieriauti :))) Praėjusį savaitgalį Vilniuje dalyvavau šio kurso II-ojoje pakopoje, o jų efektas toks, kad po keliolikos minučių pirmųjų praktinių veiksmų nebesi toks, koks buvai iki užsiėmimo pradžios.“

Julius Pankauskas, Teisininkas

„Jei po pirmojo ALK (bendrieni kursai) seminaro įgavau daugiau stiprybės, ryžto, pasitikėjimo, tai po ALK II (meditacijų)- spalvos kardinaliai pasikeitė. Tai nereiškia, kad pradėjau matyt žalius ar violetinius žmogeliukus, tiesiog visas požiūris į mus supančią aplinką pasidarė daug atlaidesnis ir paprastesnis. Iš tiesų, šis seminaras padėjo man išstumt iš savęs pastovų nerimą ir stresą bet kokioj situacijoj (na ok, beveik bet kokioj situacijoj ;) ).“

Vytautas Drakšas, Programuotojas

„Sveikas Liudai, Norėjau dar kartą padėkoti už kursus, jaučiuosi daug ramesnis ir laimingesnis, kalbu labiau pasitikėdamas savimi ir mažiau užsikertu kalbėdamas telefonu bei gyvai. Linkėjimai“ Tomas, medikas